Ozc 2018

         Değerli İş ortaklarımız ve çok kıymetli çalışma arkadaşlarımız;

         2005 yılında kurumsal  web tasarım ve yazılım çalışmaları ile başlayan iş hayatımız 13 yıl içerisinde çok farklı alanlarda hizmet vererek gelişmiştir. Yüzlerce KAMU, STK ,Ajans, Üniversite ve özel kuruluşlarla çeşitli alanlarda çalışmaları tamamlamış ve çalışmaya devam etmekteyiz.

         2008 Yılında OZC olarak Bahçelievler’de başlayan şirket serüvenimiz 2013 yılında Merter’e 2018 yılında ise Eyüp’te kendine ait binasına taşınarak devam etmektedir.

         Hizmet yelpazesi teknoloji alt yapılı ürün üretmek ve eğitim vermek olan firmamız OZCGRUP, OZCMEM, GUARDPLATE, WEBANYA ve AVRASYA MYM markaları ile hizmet vermektedir.

         OZC GRUP  : Web tasarım, web yazılım, mobil yazılım, dijital pazarlama ve görsel iletişim      alanlarında hizmet vermektedir.

         OZC MEM  : Kişi ve Kurumlara yönelik mesleki eğitimler vermektedir.

         GUARDPLATE  : Siber Güvenlik alanında yazılım ve proje geliştiren markamız.

         WEBANYA   : Web teknolojileri ile yapılan yazılımların herkes tarafından rahatça kullanılmasını    sağlayan bir paket yazılım çözümü sunan markamız.

         AVRASYA MYM   : Mesleki yeterlilik sınav ve belgelendirme yapan bir şirkettir.

         Markalarımız ve şirketlerimizin ana amacı %100 Milli ve Yerli ürün üretebilmek ve üretime katkı sağlayacak bireyleri yetiştirebilmektir.