Ozc 2018

      OZC Markalar Grubu, edindiği tecrübe ve dinamizm ile İnternet Teknoloileri (OZCGRUP), Paket Web Yazılımlar (WEBANYA), ve Mesleki Eğitim (OZCMESLEKIEGITIM.COM  ve Hijyenegitimi.com.tr) alanlarında faaliyet gösteren öncü bir kuruluş olarak Türkiye Ekonomisi’ne katkı sağlamaktadır.

   İnternet teknolojileri alanında 2008 yılından bu yana hizmet vermekte olan OZCGRUP markası ile binlerce kurumsal firmaya web tasarım, web yazılım, Google Reklamcılığı ve sosyal medya alanlarında, tüm gücüyle gereken desteği sağlamaktadır. OZCGRUP, bu alanda edindiği tecrübe ve ortaya koymuş olduğu çalışmalar ile sektöründe en önemli şirketler arasına girmeyi başarmış bir markadır. Hızla gelişen web teknolojilerini sürekli takip ederek birlikte çalıştığı firmaların teknolojiyle paralel konumda ilerlemesini sağlamak en önemli önceliği olmuştur.

   Paket Web Yazılımlar alanında 2013 yılında başlayan ar-ge çalışmaları neticesinde ortaya çıkarılmış olan ürünler, WEBANYA markası ile 2014 yılı sonunda satışa sunulmuş ve bu sayede WEBANYA markası sektöre adım atmıştır. İlk aşamada Kobi Web Sitesi (Kurumsal Web Sitesi) ile başlayan ar-ge faaliyetleri, ilerleyen süreçte E-Ticaret, CRM yazılım ürünlerinin de satışa çıkmasıyla, İlan yazılımları gibi ürünlerle devam edecektir.

   Mesleki Eğitim alanında, 6331 sayılı yasa kapsamında, Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler ile ilgili 2013 yılından itibaren faaliyet göstermekte olan OZC, bu alanda hızla gelişerek Türkiye’nin öncü kuruluşları arasında yerini almıştır. Bununla birlikte Hijyen Eğitimi ve İlkyardım Eğitimi, faaliyet alanları kapsamında yer almaktadır.

         2018 yılı itibariyle yapmış olduğu geçmiş tecrübelerinin de etkisiyle alanında gelişmeler sağlayan OZC, şirketlerin marka bütünlüğünü ve kurumsal iletişim sağlamak adına Kurum İçi Eğitimler vermeye başlayarak, kurum ve kuruluş şirket yönetimlilerindeki performansların olumlu yönde artmasını sağlamıştır.