Ozc 2018

          OZCGRUP olarak 2005 yılında İstanbul’da kurulan şirketimiz internet teknolojileri, web tasarım, web yazılım, grafik tasarımı ve internet reklamcılığı alanında hizmet vermektedir. Firmamız küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin yanı sıra birçok kamu kurum ve kuruluşlarının da internet teknolojileri alanında danışmanlığını ve işlerini yürütmektedir.

          Bu çerçevede gerek müşteri taleplerimiz gerekse kurumların ihtiyaçları doğrultusunda Kalkınma Ajansları Bilgi İşlem Sorumlularına Kalkınma Ajansları için web teknolojileri ve yenilikler, Google analitik, dijital medya ve sosyal medya yönetimi eğitimleri verilecektir. Bu eğitimlerin ana amacı kurumların web kaynaklarını daha etkin yönetmeleri için gerekli olan teknolojik altyapıları öğrenmeleri ve ücretsiz olarak kullanılabilecek analiz yöntemleri ile internet verimliliğinin artırılmasını sağlamaktır. Eğitim sadece Kalkınma Ajansları için düzenlenmekte olup müşterimiz olan Kalkınma Ajansı ile birlikte tüm Kalkınma Ajansı Bilgi İşlem Sorumluları için ücretsizdir.

          Eğitim web sitelerinin yönetimini sağlayan Bilgi İşlem Sorumlularının bilmesi gereken teknik içeriklerden oluşmakta olup uygulamalı olarak anlatılacaktır. 19 -22 Şubat arası olacak eğitim için kontenjan sınırlaması olacağından katılacak personellerin aşağıdaki linkten kayıt yaptırması önemlidir. Program detayları ekte yer almaktadır.
 

Kalkınma Ajansları İçin Web Teknolojileri Eğitimi 20-21-22 Şubat 2019 | İstanbul Dünya Ticaret Merkezi
Yetkili Kişi Adı - Soyadı
Yetkili Kişi İletişim Numarası
Yetkili Kişi Posta Adresi
Katılımcı Kişi Sayısı
Katılımcı Kalkınma Ajansını Seçiniz
Not